tipy na dárky ke dni matek

Tipy na dárky ke dni matek

Na neděli 14. května opět připadá Den matek, ve který slavíme a děkujeme našim maminkám. Abyste jim udělali skutečnou radost, ale zároveň nemuseli prodávat ledvinu, ukážeme vám dnes některé tipy na to, čím je obdarovat.

Buďte osobní

Každá maminka je jiná a vy sami byste měli nejlépe vědět, co jí udělá největší radost. Osobní dárky jsou odjakživa ty nejlepší, ač se jedná o malou drobnost nebo velký dar. Stačí maličkost, která jen dokáže, že posloucháte a vnímáte, o čem daná osoba mluví. Taky si upřímně povězme, že radost nám udělá i kytička nebo oblíbená čokoláda. Jde zkrátka o to gesto, že jsme si vzpomněli. Pokud stále tápete, pojďme se podívat na osvědčené tipy.

Přečtěte si také: Chřest funguje jako elixír mládí.

Káva nebo čaj?

Dobrá káva nebo kvalitní čaj nejsou nikdy šlápnutím vedle. Tento dárek navíc vydrží delší dobu a při pití si na vás maminka vzpomene. Pokud jste kreativnější typy, vytvořte mamince celý balíček i s hrnečkem na kávu a nějakou dobrotou k tomu.

Přečtěte si také: Jak často perete oblečení?

Společný víkend

Nic není dražšího než společně strávený čas. Právě čas je nedocenitelný a mnohem lepší než sto krásných kytic. Vymyslete pro maminku poukaz, a je jedno, zda pouze vyrazíte na chatu, na jednodenní procházku či výlet nebo rovnou celý víkend. Uvidíte, že jí vykouzlíte úsměv na tváři, ale i vy sami budete rádi, že si uděláte čas jen pro sebe.