džínová bunda

Džínová bunda je evergreen, který musíte mít ve skříni

Různé styly přicházejí a odcházejí, materiály střihy i vzory, ale džínová bunda zůstává. Ačkoliv se mění její délka, střih nebo způsob nošení, stále zůstává legendární bundou, která vám rozhodně nesmí chybět v šatníku.

Hodí se ke všemu, co vás napadne

Džínová bunda je univerzální kousek, který se hodí téměř k čemukoliv. Záleží jen na vás, jak ji nakombinujete a sladíte. Džínovina k džínovině, bunda k šatům, kraťasům, legínám? Nic není tabu a experimentům se rozhodně meze nekladou.

Přečtěte si také: Jaké budou trendy v jarním líčení?

Vždy se přizpůsobí trendům

Může se zdát, že džínová bunda je džínová bunda, ale není tomu tak. Existuje totiž široká škála jejích střihů, odstínů i způsobů nošení. V poslední době jsou velmi oblíbené oversize bundy, které působí, že jste si je půjčili z pánské skříně. Druhou trendy možností jsou naopak crop bundy, které využijete především k šatům.

Jedinečná džínová bunda

Z obyčejné bundy si velmi jednoduše uděláte svou vlastní, osobní a jedinečný kousek. Na tuto bundu lze totiž snadno nažehlit nášivky, či přímo něco vyšít nebo namalovat barvami na textil. Vymyslete si vlastní potisk, stačí jej pak na internetu objednat a následně na bundu nažehlit. Pokud jste šikovnější, sami si motiv na bundu nakreslete. Někteří si nechávají bundu podepisovat, či jinak označovat při určitých akcích. Je to jen na vás, ale uvidíte, že i zdánlivá maličkost bundu ozvláštní a udělá z ní centrum pozornosti vašeho outfitu.