Stylové kabáty pro letošní podzim

Stylové kabáty pro letošní podzim

Podzim zbarvuje přírodu do teplých tónů, ale zároveň teplota postupně klesá. Tento týden dokonce Česko překvapily teploty kolem 5 stupňů. Taková zima už není jen na lehký trenčkot, ale na těžší vlněné kabáty, které opravdu zahřejí. Pokud se právě porozhlížíte po novém, rádi vám poradíme, co bude in tuto podzimní sezónu.

Kabáty jsou kouskem oblečení, který se hodí na jakoukoliv příležitost a úplně k čemukoliv. Můžete je nakombinovat s širokými kalhoty a teniskami, ale i s elegantními šaty. Pokud si zvolíte kabát z kvalitního materiálu, pak vás zahřeje i v těch největších mrazech.

Střih kabátů

Kabátů najdete v obchodech velké množství a většinou se liší svou délkou, střihem, materiálem a barvou. Univerzálním střihem je rozhodně ten volnější, rovný styl, které se právě hodí jak ke kalhotům, tak k šatům. Někomu budou určitě více slušet vypasené střihy, které zdůrazní vás pas, ty už jsou ale méně univerzální a nehodí se úplně ke všemu. Pokud hledáte zlatý střed, pak jsou určitě výhodu kabáty s páskem, které můžete nosit jak volně, tak právě zvýrazněné pomocí obvázání.

Zemité barvy

Zatímco kdysi byla jasnou klasikou černá barva, možná i tmavě modrá, v posledních letech se stále více prosazují zemité odstíny hnědé a béžové. Ty se dají kombinovat opět se vším, ale zároveň oživí váš outfit.

Přečtěte si také: JAK SE LÉPE SOUSTŘEDIT NA UČENÍ?

Délka kabátu

Každému samozřejmě sluší jiná délka dle typu postavy. Myslete ale na to, že nejvíce praktický je takový kabát, který vám zakryje co největší plochu těla a ochrání ji před mrazem. Pokud hledáte podzimní kabát, který bude ale připraven na mrazivé ranní teploty, pak si pořiďte ideálně takový, který vám bude sahat alespoň po kolena.

Přečtěte si také: PODZIMNÍ DEKORACE DO DOMU I BYTU