Podzimní trendy pro tento rok

Podzimní trendy pro tento rok

Snažíte se držet krok s aktuální módou? Pak by vám rozhodně neměly v šatníku chybět tyto podzimní trendy! Hity letošního podzimu byly představeny už na jarním fashion weeku a teď konečně dojde k jejich uplatnění. Jaké kousky přicházejí do popředí, jak je nosit a co naopak tentokrát vynechat?

Trenčkot je klasikou

Béžový či olivový trenčkot zkrátka patří mezi podzimní trendy, liší se pouze jeho provedení a styling. Tento rok trenčkot kombinujte s ležérními kousky. Stejně, jako vévodily široké kalhoty celému roku, tomu bude i na podzim. Nebojte se širokých kalhot se širokým trenčkotem. Nejen, že je to velmi pohodlně, ale především to vypadá stylově. Pokud jste spíše sukňový typ, pak vsaďte na kratší sukně v kombinaci s větší košilí či svetrem.

Metalické kousky

A teď nemyslíme pouze šperky! Saténová sukně či košile, kožené kousky nebo jinak lesknoucí se oblečení je hitem. Stačí jeden malý detail metalického typu, který ale rozjasní a zpestří celý váš outfit. Pokud máte rádi klasiku, pak zvolte metalickou kabelku, opasek nebo boty.

Přečtěte si také: Proč si vybrat vinylové podlahy?

Nebojte se červené

Teplejší odstíny k podzimu zkrátka patří, a tak se rozhodně ve volbě červené nijak nekroťte. Můžete ji zvolit pouze jako doplněk ve formě rtěnky, kabelky bot nebo náušnic, ale pravou módní hvězdou budete v červeném svetru, šatech či kabátu. Červené letos zkrátka nikdy nebude dost!

Denimové midi sukně

Tyto sukně jsou hitem tohoto roku a ani na podzim je nemusíte schovávat. V kombinaci s kozačkami, svetrem či kabátem vypadají skvěle! Hlavním prvkem těchto sukní je dlouhý rozparek, který odhalí jen to, co má.

Přečtěte si také: Jak zpracovat jablka na různé způsoby?