trendy svatební šaty

Trendy svatební šaty

Jste zasnoubená a čeká vás v příštím roce svatba? Pak už byste se měla začít poohlížet po svatebních šatech, ve který se budete ve váš velký den cítit jedinečně, ale i dobře. Ukážeme vám trendy, které v příštím roce ovládnout všechny svatební šaty.

Svatební šaty patří mezi jednu z nejdůležitějších položek, na kterou se upírá pozornost většiny hostů. Nejen, že by měly být pohodlné, ale měla byste se v nich cítit jedinečně a dokonale. Existuje přitom tolik možností, střihů i typů šatů, že vám z toho může jít hlava kolem. Pokud chcete jít i ve svatební den s trendy, měla byste se zaměřit na tyto prvky.

Přečtěte si také: SVATEBNÍ MÍSTA V BESKYDECH

Satén a hedvábí

Zatímco předchozím letům vládly krajky, tyl a květiny, následující rok můžete vsadit na jednoduchost v podobě hladkého saténu nebo hedvábí. Uhlazené bílé šaty, které si spíše hrají se střihem a provedením než s materiálem. Samo hedvábí totiž působí luxusně a není třeba ho dokrášlovat dalšími detaily.

Experimentujte s délkou

Klasickou a sázkou na jistotu jsou dlouhé šaty, pokud se ale nebojíte experimentů, zkuste i kratší variantu. Svatební šaty se sukní nad kotníky letěly zejména ve třicátých a čtyřicátých letech minulého století a postupně se jejich trend vrací. Jsou nejen praktické a pohodlné, ale také vypadají stylově a přivádí do módy něco nového a málo viděného.

Hlavně pohodlně

Dávno už odzvonilo nepohodlným těžkým šatům, které bylo nutné doplnit kruhy, aby byly hezky „nadýchané“. Trendem posledních let jsou volné střihy, které nevěstám dovolují bezproblémový pohyb.

Přečtěte si také: HYPOTÉKA V ROCE 2023: JE VŮBEC DOSAŽITELNÁ?