Svatební trendy na rok 2024

Svatební trendy na rok 2024

Čeká vás příští rok svatba a chcete se na ni už teď dobře připravit? Správně, je totiž načase! Rok je ideální časovou rezervou, v rámci které byste měli najít vhodné místo, obstarat jídlo, výzdobu i oblečení a zábavu. Jaké svatební trendy nás čekají příští rok?

Eko a domácí trendy

Od velkých honosných svateb se pomalu upouští. Oblíbenější jsou spíše komorní a malé svatby, na kterých oslavíte lásku se svými nejbližšími. Udržitelnost je stále tématem jedna, a tak se velmi často využívají ozdoby znovupoužitelné nebo rozložitelné. I oblečení a prstýnky je lepší pořídit u lokálních výrobců. Nejen, že podpoříte tvorbu malých podnikatelů, ale také budete mít jedinečný produkt udělaný na míru vaší svatbě. Pokud nepotřebujete nic nového, na šaty se také můžete podívat v second handu nebo v aplikaci Vinted.

Catering

Společný oběd už je také spíše výjimkou než povinností. Jídlo v podobě cateringu je pro všechny příjemnější – mohou se najíst, kdy budou chtít, sami si naloží tolik jídla, kolik sní a vyhnou se věcem, které jim nechutnají. Díky cateringu zajistíte, že budou hosté spokojenější a vznikne mnohem méně vyhozených zbytků.

Přečtěte si také: SVATEBNÍ KOORDINÁTORKA? NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ SE VÁM VYPLATÍ

Nejkrásnější svatby jsou ty pod širým nebem

Čerstvý vzduch, hodně místa a okolní příroda. To jsou hlavní výhody svatby venku. V přírodě se přitom nemusí odehrávat jen obřad, ale můžete zde přesunout i hostinu nebo pozdější večerní zábavu. Fantazii se meze nekladou a vše se odvíjí od možností daného prostoru.

Přirozené barvy

Už dávno neletí křiklavé barvy a barevné kombinace. Zvolte přírodní jemnou klasiku, která padne do přírodního prostředí. Můžete svým hostům k pozvánce také napsat, ať se drží přírodních tónů a vyhnou se určitým odstínům. Fotky ze svatby se tak přemění na oko lahodící obrázky a ušetříte si zbytečné retušování a editaci.

Přečtěte si také: HYPOTÉKA V ROCE 2023: JE VŮBEC DOSAŽITELNÁ?