svatební místa

Svatební místa v Beskydech

Léto je vždy ve znamení zásnub a také svateb. Pokud vás veselka teprve čeká, určitě je již potřeba přemýšlet nad důležitými věcmi, jako je datum a místo, kde se váš velký den odehraje. Dnes se v rámci našeho svatebního seriálu podíváme na to, kde najdeme nejlepší svatební místa v Beskydech.

Kolářova chata Slavíč

Chcete svatbu oslavit s větším okruhem lidí a hledáte místo v srdci přírody? Pak je chata na Slavíči skvělou volbou. Má kapacitu až 100 lidí a obřad může proběhnout hned na přilehlé louce. Kolářova chata má se svatbami bohaté zkušenosti, a tak se n ani v mnohých ohledech můžete spolehnout. Pomůže vám například s cateringem, výzdobou i ubytováním hostů. Kapacita pro ubytování je dokonce až 80 osob! Pokud jste milovníci hor, určitě oceníte, že po celou vaši svatbu budete mít jedinečný výhled na hřebeny hor a budete v samém srdci přírody Beskyd.

Přečtěte si také: PODZIMNÍ TRENDY PRO TENTO ROK

Villa 603

Chcete mít soukromí v prostředí tradiční stodoly? Villa 603 nabízí unikátní prostory zahrnující místo pro občerstvení, ale i venkovní zábavu. Majitelé vám také rádi poradí s cateringem a zábavou. Kapacita Villy je okolo 50 lidí, a pokud potřebujete na místě přespat, je zde místo pro 16 osob. Vila v Příboře je tedy vhodná spíše pro menší svatby, o to kouzelnější atmosféru tady ale zažijete.

Rekovice

Příroda s nádechem moderny, to jsou Rekovice. Díky proskleným stěnám s výhledem na hory a krásnému interiéru můžeme Rekovice rozhodně zařadit na seznam nejkrásnějším míst pro vaši svatbu. Můžete zde navíc zažít i jedinečný obřad, který může proběhnout v krásné dřevěné zvoničce. Majitelé jsou otřevření každému nápadu, a tak si můžete vevnitř i venku snadno vytvořit prostředí dle vašich představ.

Svatba na Landeku

A aby vše nebylo jen o svatbách uprostřed hor, máme pro vás jedinečné prostory uprostřed Landeku. Prvorepubliková vila v areálu Landeku je jako dělaná pro váš velký den. Je rekonstruovaná a nabízí kapacitu až 100 lidí. Jistě také oceníte její obrovské venkovní zázemí, které otvírá prostor pro různou zábavu a ozvláštnění.

Další svatební místa najdete při dalším hledání, tato jsou za nás ale ta nejromantičtější.