oversized oblečení

Oversized všechno, aneb nebojte se větších velikostí

Doby, kdy se ženy snažily navléknout do co nejmenších velikostí, jsou už dávno pryč. Světu aktuálně vévodí pravý opak, a čím větší a volnější velikost, tím lépe. Jak vytvořit oversized outfit tak, aby vypadal dobře a trendy?

Oversized kalhoty

Začneme něčím, co volíte téměř v každém outfitu, a to jsou kalhoty. I u nich dnes platí pravidlo, že volnější a pohodlnější džíny nebo kalhoty, budou více trendy než kdysi opěvované úzké a těsné. Oversized pravidlo platí u všech typů, ať už se jedná o mum jeans, boyfriend jeans nebo obyčejné látkové kalhoty. V poslední době se dokonce vrátil trend zvonových nohavic, meze se opravdu ničemu nekladou. Velkou výhodou bezesporu je, že takové kalhoty jsou velmi pohodlné, a tak se nemusíte přemáhat a nosit něco jen kvůli módě.

Saka

Klasické sako je univerzálním kouskem, který už pár let nechybí v žádné skříni. Je nadčasové a nakombinujete ho s čímkoliv od ležérních džínů a tenisek, až po formální sukně či kalhoty s lodičkami. Uvidíte, že pouhým přehozením saka přes ramena, vykouzlíte z nudného a obyčejného outfitu něco jedinečného a stylového.

Přečtěte si také: Duševní hygiena jako součást vaší rutiny.

Košile

Další základní kus oblečení, který nesmí chybět v žádném šatníku. Košile jsou také univerzální a lze je kombinovat se vším možným. Mají také velkou výhodu v rozmanitosti barev, střihů a vzorů. Oversized košili naleznete nejen v obchodech, ale i ve skříni vašeho partnera. Její použití navodí ležérní dojem a navíc je extrémně pohodlná a jako stvořená pro dny, kdy se vám zkrátka nic nechce.