české šperky

Šperky na míru pro vás

Hledáte dárek pro své blízké nebo chcete obdarovat sebe? Šperky jsou univerzálním dárkem, který vykouzlí úsměv na tváří, a to pokaždé, když si jej pak daná osoba nasadí. Dárek vylepšíte ještě tím, když bude daný šperk personalizovaný.

Dnes pro vás máme několik tipů na skvělé šperkařské značky, které do svých výrobků vkládají kus srdce. Jde to u nich na první pohled poznat, protože je každý kousek jiný a naprosto unikátní. Personalizované šperky jsou krásným dárkem, který dlouho vydrží a časem se mu bude zvyšovat hodnota, ať už finanční nebo ta citová.

Antipearle

Česká značka šperků, kterou vede designérka Markéta Márová. V Antipearle navrhuje a tvoří designové kousky, které jsou velmi minimalistické, ale precizně dotažené do dokonalosti. Vybrat si můžete z ušlechtilých kovů, které jsou většinou opatřené pravými perlami, jejichž bílá barva kontrastuje s leskem kovu. Díky svým jedinečným tvarům šperků působí všechny produkty velmi luxusně, ale zároveň jako ideální kousky na každodenní nošení.

Přečtěte si také: Duševní hygiena jako součást vaší rutiny.

27jewelry

Další českou šperkařskou špičkou je značka 27 jewelry, která opět sází na minimalismus ozvláštněný specifickými tvary. Křivé prstýnky, které vypadají jako větvičky obvázané kolem prstu. Protože v nedokonalosti je krása. Autorské šperky můžete objednat buď přes e-shop, nebo si nechat u Lenky Kerlické vyrobit přímo na míru váš vlastní unikátní šperk. Značka se také pyšní udržitelným přístupem při výrobě šperků, a tak se zaměřují především na vysokou kvalitu používaných materiálů. Spolupracují také výhradně s dodavateli, kteří dodržují nejvyšší etické i environmentální standardy.

Du coeur

Značka se pyšní „ruční prací od srdce“. Za vším stojí dle slov majitelky nejdříve nápad, pak hledání vhodných komponentů a materiálů a následně ruční zpracování. V každém šperku se skrývá příběh a kus srdce.