exteria

Kdo pomůže velkým podnikatelům s BOZP a PO?

I když si mnozí lidé myslí, že podnikání je snadná záležitost, není to tak snadná činnost, jak se na první pohled zdá. V současné době musí podnikatelé udělat mnoho věcí, musí splnit vše, co mají ze zákona stanoveno. Například musí mít vyřešené BOZP a PO, což mimochodem platí i pro drobné živnostníky, kteří se teprve dostali do světa podnikání. Bezpečnost práce a požární ochrana jsou bohužel oblasti, které berou vážně jen málokteří podnikatelé. Z aktuálních statistik vyplývá, že až čtyřicet procent podnikatelů nemá ani ponětí o tom, co to bezpečnost práce či požární ochrana je. To však znamená, že v případě neohlášené či ohlášené kontroly z OIP jim bude udělena velká pokuta, která se může dostat až do výše několika set tisíc korun. Je proto nutné mít bezpečnost práce a požární ochranu vyřešenou, přes to vlak nejede.

Jenže mnozí podnikatelé nemají čas, už tak se trápí s nedostatkem času a s věčným nestíháním. V ideálním případě by chtěli využít služeb firmy, která se na BOZP a PO zaměřuje. Jenže existuje taková firma?

Svěřte se do rukou firmy Extéria

Existuje firma, která se dnes pyšní celou řadou kladných a pozitivních referencí, v nichž jsou obsaženy zkušenosti klientů. Kladnými recenzemi se pyšní firma Extéria, která je dnes přední společností zaměřující se na poradenství v oblasti BOZP a PO. Firma Extéria řeší BOZP a PO nejen v České republice, ale také na Slovensku. Neustále se rozšiřuje, což svědčí o její prosperitě.

Firma Extéria si vezme do rukou vše, co se BOZP a PO týká. Postará se o veškerou dokumentaci, také se postará o případnou aktualizaci a nesmíme zapomenout na pravidelné školení BOZP a další záležitosti týkající se dvou zmiňovaných oblastí, které je nutné mít ze zákona vyřešené.

Jak si chválí firmu klienti?

Jak jsme zmínili, firma Extéria se pyšní širokou škálou svých klientů. Ti jsou poměrně sdílní a na internet píšou své recenze a reference. Nejvíce si chválí nízkou cenu, která nemá dopad na kvalitu služeb, také si chválí profesionální přístup a mimo jiné i propracovanou a vždy pohotovou telefonickou podporu.