nevyřešené BOZP

Na nevyřešené BOZP podnikatelé doplácí. Lepší je investovat do firmy, která se o to postará

Víte, že každá firma, drobný živnostník, zdravotnictví, školství i státní správa musí mít vyřešené BOZP a PO? Pokud to tak není, hrozí podnikateli nemalá pokuta, která se může dostat až do výše několika set tisíc korun. BOZP a PO jsou totiž zákonné povinnosti a je skutečně nutné je mít vyřešené dříve, než do firmy zavítá neohlášená kontrola ze státní správy, která udělí zmiňovanou nemalou pokutu. Je však jasné, že ne každý podnikatel má dostatek času na zpracovávání a aktualizaci dokumentace, která se týká bezpečnosti práce a požární ochrany, že ne každý podnikatel má čas na pravidelná školení, která se musí poskytovat zaměstnancům. Proto je lepší investovat do firmy, která se o vše týkající se BOZP a PO postará.

Využít služeb společnosti, která se zaměřuje na BOZP a PO, nejsou rozhodně vyhozené peníze. Může to podnikateli ušetřit hromadu času. V současné době takových služeb využít nejeden podnikatel, který chce při kontrolách uspět na výbornou. Využijte proto těchto služeb také, rozhodně nebudete litovat.

Na jakou firmu se obrátit?

Ovšem ani v tomto odvětví si firmu nevyberete lusknutím prstu. Najít kvalitní firmu s nízkými cenami a profesionálním přístupem je jako hledat jehlu v kupce sena. Pomoct mohou reference a recenze na internetu, které jsou plné zkušeností a názorů.

Pokud se budeme rozhodovat dle referencí a recenzí, zvolíme si firmu Extéria, která se řadí mezi nejlépe hodnocené společnosti vůbec.

Největší korporace pro BOZP a PO u nás

Firma Extéria je dnes označována za největší korporaci pro BOZP a PO u nás. Pyšní se tisícovkami spokojených klientů, kteří vypichují zejména nízké ceny za kvalitní služby a profesionální přístup. Oceňována je však také spolehlivost, férové jednání a telefonická podpora, která je vždy k dispozici a kterou může využít každý.