Elegantní kousky

Pět elegantních kousků, které se ženy nesmí bát nosit

Móda nám co sezonu přináší zajímavé kolekce, které v sobě nesou ještě zajímavější kousky. V poslední době se móda upnula spíše na elegantní kousky – ležérní styl ubývá, kdežto o eleganci není v obchodech s oblečením nouze. Je škoda, že se konkrétně ženy bojí nosit elegantní kousky. Myslí si, že takové kousky se nedají nosit na běžné nošení, ale je to lež. Vždyť i když jdete do obchodu pro rohlíky, můžete vypadat doslova světově!

Není pravda, že elegantní oblečení je jenom pro ženy, které jsou vysoké a hubené. Elegantní styl nosí naprosto každé ženě, jenom je třeba vědět, jak se jednotlivé kousky mají kombinovat. Nyní vám však přinášíme pět kousků z elegantní kolekce, kterých se ženy obvykle bojí, ale není důvod.

1. Cigaretové kalhoty

Nádherným kouskem, který by měl viset v šatníku každé ženy, jsou cigaretové kalhoty, které však ženy doslova odmítají nosit, protože si zkrátka a dobře myslí, že v nich vypadají tlustě. Pokud si k nim dáte lodičky, nikdy tlustě vypadat nemůžete.

2. Halenka s mašlí

Aktuálním velmi módním kouskem je halenka s mašlí. Jedná se o volnou halenku, která má mašli kolem krku a když si ji obléknete, pěkně si ji zavážete dle vaší libosti. Tomuto kousku se ženy hodně straní, protože si myslí, že je to kousek spíše pro pubertální slečny, ale není to tak. Je to kousek, který by měl být v šatníku každé elegantně se oblékající ženy.

3. Halenka se zvonovými rukávy

V současné době se taky velice hojně nosí zvonové rukávy, ale opět existují ženy, které se těchto zvonových rukávů bojí. Je to opět škoda, protože tento kousek je naprosto fantastický.

4. Kostým

Pokud letos plánujete jít na nějaký ples a už nyní přemýšlíte, jak letos zaujmete, měli byste zaujmout rozhodně kostýmem. Kostým je naprosto fenomenální kousek, který nahradí šaty. Nebojte se pod něj dát jenom průsvitnou košilku, sako ji stejně zakryje.

5. Úzké sukně po kolena

Řada žen nenosí ani úzké sukně ke kolenům, protože si myslí, že jim zkracují nohy. Jenže opět platí, že pokud k takové sukni dáte lodičky, nohy budete mít krásně dlouhé.