Móda s humorem

Pánové rádi přistupují k módě s humorem. Ulovíte si takový kousek i vy?

Protože je to v ulicích často jedna šedá myš vedle druhé, tak je potřeba to trochu občas pročísnout něčím výstředním, co říkáte? Ideální příležitostí je, když se k tomu postavíte s humorem, který je vám vlastní. Udělejte si legraci ze všech módních pedantů a vyrazte do ulic s úsměvem. Že nevíte jak na to? To rychle napravíme.

Od triček po trenky

Dobře vám k tomu může posloužit některý z e-shopů, který nabízí originální potisky na oblečení a doplňky. Velký výběr najdete třeba na Bastard.cz, kde jsou potisky od českých a slovenských designérů. Také proto jsou jejich grafika a nápisy v češtině vždy trefné a mnohdy skvěle dvojsmyslné. Máte na výběr třeba:

  • Trička
  • Mikiny
  • Trenky
  • Vaky

A mnoho dalšího, jako třeba osušky, různé tašky apod. Naprostou klasikou jsou ale pochopitelně pánská trička, která nikdy neomrzí. Pokud jsou navíc kvalitní, mají pohodlný střih a dobře se nosí, není co řešit. Je to hlavně spolehlivé nakopnutí pro všechny, koho cestou potkáte, nebo všechny věčně zamračené kolegy v práci. Hlavně pracovat se totiž musí s humorem. Proč? No přece abychom se z toho nezbláznili!

Něco pro páry?

A nemusíte zůstat jen u pobavení lidí v ulicích, ale určitě není od věci překvapit třeba vaši přítelkyni ve slušivých trenkách, které navodí tu správnou uvolněnou atmosféru. Anebo také naopak je to dobrý tip na dárek od přítelkyně, protože nepochybně budou skvělým vtipným dárkem pro přítele.

Nejsou to ale pouze muži, kteří si oblečením rádi vystřelí. Občas to přijde také na ženy, a proto rovněž pánové mohou překvapit svou drahou polovičku dárkem v podobě slušivého spodního prádélka, které dokáže okořenit společně strávené chvíle. Pro páry jsou ale také klasická trika, která se hodí pro ni i pro něj. A dokonalou kombinaci pak tvoří samozřejmě hlavně společně, stejně jako dvojice, která je nosí. Dáte tak originálně najevo, že patříte k sobě.