Měděné doplňky

Měděné doplňky frčí! Co měděného si domů musíme pořídit?

Trendy v bydlení se mění dnes a denně. Jestliže trochu sledujete svět bydlení, určitě jste zaregistrovali to, že se do módy dostaly měděné bytové doplňky. Nyní se s nimi setkáváte snad ve všech obchodech s nábytkem, stačí si jenom vybrat z nabídky. Pokud si nejste jisti, jaké měděné doplňky si musíte koupit, přinášíme vám pár tipů.

Měděné lampičky

Do ložnice jednoznačně patří lampičky. Bez lampiček si nemůžete před spaním číst, musíte používat baterku v mobilním telefonu. Lampičky zkrátka patří do každé ložnice. Jestliže máte svou ložnici zařízenou do bíla s tím, že kontrast tvoří světlounce růžové polštáře nebo tmavě zelené přehozy, musíte mít i měděnou lampičku na svém nočním stolku. K této barevné kombinaci se totiž měděné doplňky hodí nejvíce!

Měděné tácy

Do obývacího pokoje pořiďte měděné doplňky v podobě měděných táců. Ty patří na konferenční stolek. Aktuálně je velice populární to, když si na stůl dáte nějaký tác, na který si naaranžujete dózy, vázy či karafy, do nichž v malém množství dáte třeba eukalyptus nebo jiné podobné květiny. Jestliže je váš obývací pokoj zařízen v neutrálních barvách, na stůl si pořiďte již zmiňovaný měděný tác, na který dekorujte další doplňky.

Měděná váza, mísa

Na jídelní stůl se zase hodí měděná váza. Na každém takovém jídelním stole by měla být květina, která zkrášlí stůl i tehdy, kdy na něm není jídlo. Proč by květina nemohla být právě v měděné váze? Pokud jste na květiny alergičtí, místo květiny si doprostřed stolu dejte mísu s ovocem – a takovou mísu pořiďte opět v měděné podobě.

Měděný budík

Miniaturní doplňky jsou přesně to, co místnost vždy zdokonalí. Takový miniaturní měděný budík přivede k dokonalosti vaši ložnici. Budík se hodí perfektně k měděné lampičce, kterou jsme zmiňovali výše. Budík se dneska už zásadně nenatahuje, ale slouží jenom jako čistá dekorace.