Jednorázové brigády

Jednorázové brigády, které přinesou slušný přivýdělek

Bez práce by nám v dnešní době bylo skutečně úzko. Peníze bychom totiž jinak nevydělali, naštěstí je však možností, kde pracovat, dneska habaděj. Díky zaměstnanecké krizi berou zaměstnavatelé skutečně každou schopnou ruku! Pokud však stálou práci máte, možná vám nestačí, kolik si vyděláváte. Pokud si chcete ke své finanční situaci ještě trochu přilepšit, možná byste mohli zvážit, jestli si například během volného víkendu nechcete přivydělat. A my vám poradíme jak!

Brát si druhou práci – to je holý nesmysl. Byli byste jenom vyčerpaní, nevěděli byste, co udělat první. Naštěstí existuje mnoho jednorázových brigád, které můžete vykonávat například o víkendu nebo v den, kdy máte v práci volno. Přinášíme vám hned pár tipů na takové jednorázové brigády.

• hostesky

Ženy mohou ocenit to, že se stále hledají hostesky. Hostesky jsou skutečně hodně dobře placené – člověk by řekl, že by hosteska mohlo být zaměstnání, do kterého bychom chodili denně, ale bohužel je to jenom příležitostná brigáda.

Většinou se hledají schopné ženy a dívky, které budou roznášet reklamní letáčky nebo které budou roznášet kávu hostům či stát na prodejním stánku dané společnosti, u které ten den pracují. Cena za hodinu se pohybuje kolem sto padesáti korun, což je skvělé!

• komparz ve filmu či v seriálu

Pokud si chcete nejen přivydělat, ale taky být součástí filmu nebo seriálu, aby vás viděli vaši blízcí v televizi nebo dokonce v kinech, měli byste se dívat na facebookové stránky castingových agentur, které pravidelně nabízejí možnost hrát „křoví“ v seriálech či filmech.

Jedná se většinou o drobné role, které jsou placeny do tisícikoruny. Pokud však máte volno a nemáte, co byste dělali, buďte součástí týmu! Uvidíte se v seriálu a budete moct být na sebe pyšní! Kromě toho si i něco vyděláte stranou, aniž byste měli druhé zaměstnání.