Extravagantní kousky

Znáte tyto extravagantní kousky? Ne každý má odvahu je nosit!

Pokud chodíte často nakupovat, všímáte si kousků, které nám přinesla zimní kolekce. Letošní zimní kolekce nám poměrně přeje, protože přinesla takové kousky, které jsou volné, tudíž dokonale skryjí kila navíc, která během vánočních svátků nabereme nebo jsme nabrali. Kromě toho však v nabídce najdeme i poměrně extravagantní kousky, které se neodváží nosit kdekdo.

Takových extravagantních kousků se najdete v obchodech skutečně hodně. Pokud jste ještě na žádný takový kousek nenarazili, přinášíme vám pár tipů.

Co říkáte na svetr s bambulkami?

Bambulky jsou aktuálním hitem. Nesmí chybět nejen klasicky na čepici, ale taky rozhodně na šále nebo právě nově i na svetru. Bambulky na svetru ale působí trochu extravagantně a ne každý má odvahu ho nosit.

Bambulky se na svetru začaly nejdříve objevovat jenom v malém množství – například jenom jako kopečky zmrzliny. Postupně se však staly velice populární a nyní jsou rozprostřeny po celém svetru. Takový svetr nejspíš buď naprosto milujete, nebo ho naprosto nenávidíte.

Když už jsme u těch bambulek, začínají se vyskytovat i na botách. I zde je to bohužel tak, že buď boty s bambulkami milujete, nebo je naopak doslova nenávidíte.

A co stříbrné péřové bundy? Jsou ještě moderní nebo je to už přes čáru?

Není novinkou, že se do módy dostaly metalové a kovové barvy. Velice moderní jsou nyní metalově stříbrné, bronzové, měděné nebo zlaté boty či například šaty, u jiných kousků oblečení je to však uhozenost. Nyní najdeme v obchodech s oblečením stříbrné péřové bundy, které v některých očích mohou být moderní, ale pro nás jsou spíše vrcholem nevkusu.

U takových barev se musí zvážit, jestli je nutné je cpát kamkoliv. Bylo nejlepší, když zůstaly jenom na botách či na bytových doplňcích. Popřípadě na některých střizích šatů jsou tyto barvy taky vkusné a hezké.