Extéria

Firma Extéria se postará o BOZP a PO i vašeho podniku

Už jste přemýšleli o tom, komu svěříte BOZP a PO vašeho podniku? Bezpečnost práce a požární ochrana jsou dvě věci, které jsou ze zákona povinné, respektive je ze zákona dané jejich vyřešení. V případě, že BOZP a PO nejsou vyřešené, hrozí podnikateli i drobnému živnostníkovi velká pokuta, která se může vyšplhat až do výše několika set tisíc korun či do výše několika milionů korun. Pokud tedy nestíháte BOZP a PO řešit, svěřte se do rukou odborníků, kteří se na zmiňované dvě oblasti zaměřují.

Kupodivu takových firem je mnoho, je proto zcela pochopitelné, že se mnozí podnikatelé nemohou rozhodnout, komu svěří své BOZP a PO. Vhodným kandidátem na tento post je firma Extéria, s. r. o., která je přední českou společností poskytující poradenství právě v oblastech BOZP a PO. V nedávné době se rozrostla také na Slovensko, což je plus odlišující firmu od konkurence.

Proč se rozhodnout právě pro firmu Extéria, s. r. o.?

Ptáte se, proč právě firma Extéria, s. r. o.? V čem je firma jiná než ostatní firmy? To je prosté. Firma má opravdu mnoho kladných referencí a recenzí na internetu, v nichž jsou obsaženy zkušenosti klientů, kteří s firmou spolupracují nebo v minulosti spolupracovali.

V referencích se dozvíte názory na firmu přímo z první ruky, tedy od klientů, kterými třeba budete právě vy. Pokud bychom měli jednotlivé recenze rozebrat, vypíchli bychom jednoznačně nízkou cenu za kvalitní služby, profesionální přístup a také zastoupení v případě kontroly, kterou se díky firmě projde na jedničku s hvězdičkou.

O co se firma postará

Důležité je vědět, o co konkrétně se firma postará. Na svědomí si vezme veškeré dění kolem BOZP a PO, postará se o dokumentaci spjatou s BOZP a PO, také se postará o případná školení a o další věci, které se s BOZP a PO pojí.

Neváhejte a usnadněte si tímto krokem podnikání. Podnikejte bezpečně.