Dají se loňské trendy ještě nosit či je raději vyhodit?

Celý rok utrácíme za drahé oblečení, které stejně následující rok vyhodíme, protože potřebujeme mít místo na nové, dech beroucí modely, jichž jsou plné obchody. Každý rok se do módy dostane něco jiného, co zkrátka potřebujeme mít. Otázkou je, co máme udělat s loňskými trendy? Máme je vyhodit nebo si je můžeme nechat, protože ještě nejsou úplně out? Pojďme si rozebrat jednotlivé loňské trendy, kterých bylo více než dost, a zároveň si řekněme, jestli stojí ještě za nošení či nikoliv.

Loňské trendy si rozhodně pamatujete. Mnohé z nich máte ještě ve svých šatnících, které se nyní zaplňují především retro kousky a extravagantními modely, protože právě retro a extravagance vládnou letošnímu roku.

Nezabývejme se však aktuální módou, ale raději si prozraďme, jaké loňské trendy ještě můžeme nosit a jaké už nestojí ani za prodej na bazarech.

Co si můžeme nechat?

Nejdříve se zaměřme na kousky, které si můžeme ve svých šatnících nechat. Hůl nelomte nad roláky, které jsou populární i letos a které se letos kombinují především s elegantními kostýmky. Nezatracujte ani kardigany, především ty ke kotníkům jsou stále in. Jaké si však už neoblékejte, tak jsou kardigany s klopy a v žíhané podobě. Ty jsou krokem vedle, který se nevyplatí.

K nestárnoucím kouskům patří i klobouky, kterých není nikdy dost, dále kšiltovky a samozřejmě kabelky s květinovým vzorem či s nášivkami.

Co raději vyhodit?

Svůj šatník však nezatěžujte zejména maxi šaty, které se letos už zkrátka nenosí. Byl to loňský hit, který trval jednu sezonu, ale do další sezony se už nedostal, i když sklízel poměrný úspěch. Co taky raději vyhoďte, tak jsou krátké šaty sahající sotva pod zadeček. Ani ty nejsou v módě a do módy ani nepřijdou, i když v to mnoho mladých dívek doufá.

Co se taky nenosí, tak zejména kožichy. Letošnímu roku budou vládnout péřové bundy.