V čem vyrazit k vodě?

Teplé dny na sebe nenechaly dlouho čekat a jsou opět tady. Mnohá koupaliště už otevřela své brány, ovšem někteří lidé jezdí především na štěrk nebo k jezeru. Ať už jedete k jakékoliv vodě, dbejte na aktuální módní trendy, s nimiž okouzlíte každého na míle daleko. Každý rok se potvrzuje jedno pravidlo, a sice že loňské trendy se už nenosí, protože přijde hromada nových trendů, bez nichž nemůžete žít. Letos tomu není nijak, i letošní rok je plný fantastických kousků, které nesmí žádná žena postrádat v šatníku. Otázkou je, jaké trendy se k těm aktuálním řadí.

Jak jsme zmínili, trendů je v současné době skutečně mnoho. Pokud patříte k milovníkům módy, letošní hity vám nemusíme představovat. Jestli se však řadíte k lidem, kteří nejsou zrovna políbeni módním světem, doporučujeme se inspirovat našimi tipy, které vás perfektně připraví na výlet k vodě.

Nazouváky jsou výjimkou

Jak jsme zmínili, stává se, že loňské trendy se další rok nenosí. Toto pravidlo je však nutné potvrdit výjimkou, kterou jsou v tomto případě nazouváky. Letos jsou nazouváky stejně oblíbené jako vloni, dokonce i oblíbenější. Koupit si je lze v mnoha zajímavých provedeních, například ve zlaté nebo jinak kovové barvě. Otázkou je, jaké barvě dáte přednost vy.

Plavky s volánky jsou hitem

Co se týče plavek, které letos stojí za pořízení, kupte si zejména plavky s volánky, protože právě volánky jsou letos to, co frčí. Ať už je to halenka nebo šaty či plavky, volánky musí být její součástí. Pokud se rozmýšlíte nad tím, jaké si koupíte konkrétně plavky, volte jednodílné typy s volánky na prsou.

S oranžovou zaujmete

Jestli však nejste milovníkem volánků, nezoufejte. Existují totiž plavky přímo pro vás, které jsou sice krapet retro, ale také vysoce stylové. Jsou to jednodílné oranžové plavky, které můžete znát z nestárnoucího seriálu „Pobřežní hlídka“.