Bambulky jsou v módě

Bambulky jedou! Na jakých kouscích je nesmíme postrádat?

Současná módní kolekce nám přinesla mnoho zajímavých kousků, které si zamilujeme na první pohled. Mezi takové kousky se řadí například džínové bundy s kožíškem, dále taky oblíbené kabáty rovného střihu nebo i parky s kožíškem na kapuci. To vše jsou aktuální kousky ze zimní kolekce, které si oblíbíme na první pohled. Kromě toho jsou aktuálně velice moderní i bambulky.

Bambulky jsou však doplněk oblečení, který neocení každý. Přece jenom na některých kouscích oblečení to působí až extravagantně a ne každý má odvahu takové kousky nosit. S bambulkami jsme se mohli setkat už v létě nebo na podzim, kdy se staly součástí naší obuvi. Staly se konkrétně součástí našich tenisek a taky sandálek. Tyto boty si lidé buď zamilovali, nebo je naprosto nesnášeli. Jedna skupina si myslela, jak je to vkusné a stylové, jiní byli toho názoru, že je to spíše pro děti či vrchol nevkusu.

Nicméně ať už jste si o bambulkách na botách mysleli cokoliv, nyní si můžete vypěstovat nové názory, a to na bambulky, které jsou součástí našeho oblečení.

• Bambulky na svetrech

V současné době se velice často setkáme s bambulkami, které jsou součástí našich svetrů a mikin. Původně se bambulky na svetry přišívaly jenom v malé míře, jenže staly se tak oblíbené, že se nyní šijí po celém svetru. Opět si tento svetr či mikinu buď zamilujete, nebo ji na druhou stranu budete nenávidět.

• Bambulky na šále

Ještě horší kombinace je kombinace bambulek a šály. Tato kombinace je skutečně čistě pro děti, na nichž jsou takové kousky rozkošné, ale na dospělých to není zrovna to nejstylovější.

• Bambulky na čepici

Jediné povolené bambulky, které nevypadají nijak extravagantně a které jsou stylové, jsou bambulky na čepici. Bez bambulek by zimní čepice nebyla zimní čepicí, to musíte uznat. V současné době jsou klasické bambulky z vlny mnohem populárnější a stylovější než ty, které vypadají jako králičí ocásek.