Listy se pozvolna začínají barvit do teplých tónů, počasí si s námi hraje a nutí nás v brzkých ranních hodinách už sáhnout po nějakém tom svetříku či lehčí bundičce. Ještě chvíli a půjde podzim cítit i ve vzduchu. Pojďte se společně s námi podívat, co by vám letos rozhodně nemělo chybět v šatníku, zatímco se budete chystat do kavárny na dýňové latte!

Kostýmky

Jeho jednoduchost a rafinovanost nás nepřestává bavit! Nemusíte u něj uvažovat, co si vezmete na sebe a s čím to skombinujete, jednoduše si jej obléknete! A pokud máte chuť experimentovat, můžete jeho jednotlivé díly kombinovat jak mezi dalšími kostýmky, tak i s celým šatníkem! Vedle nešlápnete s barevnými či vzorovanými kostýmy.

    

Korzety

Z dob minulých se k nám vrátily, aby ženám zpátky dodaly zdůrazněný pas, ňadra a boky. Návrat korzetů byl patrný především na módní přehlídce Fendi v rámci Fashion Weeku.

 

Cargo kalhoty

Jako děti jsme je nesnášeli, jako dospělí se k nim vracíme. Kapsáče oficiálně ovládli letošní podzimní módu. Nosí je modelky, hudební hvězdy i jiné celebrity!

 

Bílé tílko

A to nejklasičtější na konec! Bílé tílko by se mohlo jevit docela banálně, ale je to naprosto nutná věc pro letošní podzim! Ať už přes něj hodíte svetřík, koženou bundičku nebo sako, bude vždy vypadat skvěle!

 

Zdroj ilustrativních obrázků: Pinterest