Trendy sukně

Tři typy sukní, které budou letos v módě

Je tu opět období, když ženy mohou ukázat své nohy. Konečně už se i do České republiky dostavily dny, kdy neustále svítí sluníčko a kdy ženy mohou obléknout svou oblíbenou sukni. Zejména kolem sukní se to letos bude všechno točit. Víte, jaké sukně letos budou in a jaké byste si tedy rozhodně měli pořídit do svého šatníku? Pokud ne, poradíme vám. Jenom čtěte dál.

Sukně jsou základem dámského šatníku. Vlastně je to druh oblečení, díky kterému se pozná, že se nacházíte v dámském šatníku, nikoliv v pánském. Letošní móda se opět vrátila do minulosti a ovlivnila tím i sukně. S jakými sukněmi letos nejvíce ohromíte a jaké tedy stojí za hřích?

Rozšířené sukně jsou to pravé

Zamilujte si především rozšířené sukně, které najdete dnes v každém obchodu. Rozšířené sukně jsou krásné, jsou jako pro princeznu, navíc se hodí k mnoha událostem. Nejen, že si je můžete obléknout jen tak – na parádu, ale taky se hodí ke slavnostnějším událostem, jako jsou například svatby, plesy nebo rodinné slavnostní obědy. Jenom si k nim pořídíte nějaký hezký, elegantní top, který sukni opět posune na zcela jiný level.

Puntíky, kam se podíváte

Jak jsme zmínili, letos se vrátil retro styl, což znamená, že se opět do módy dostaly barvy a skvělé vzory. Pamatujete si, jaký byl nejoblíbenější vzor před dvaceti, třiceti lety? Puntíky! I letos jim dejte přednost, letos se dokonce ve velkém množství nahrnou do obchodu a získají si vaše srdce. Jestli v obchodech najdete rozšířené sukně s puntíky, neváhejte a sáhněte po nich!

Květiny z módy neodcházejí

Pokud sledujete módní trendy, určitě jste si všimli, že květinový vzor je nyní in. I ten letos bude udávat styl. Jedná se o vzor, který lze lehce kombinovat s obyčejnými, jednobarevnými věcmi, navíc outfit posune na úplně jinou úroveň. Kromě květinových sukní se nebojte ani květinových šat, džínů nebo obuvi.