Svetry barva a střih

Svetry a v jaké barvě či střihu je koupit?

Aktuální módní kolekce, kterou najdete v obchodech, nás velice překvapila. Většinou jsme na pultech obchodů nacházeli upnuté kousky, které podtrhovaly veškeré naše nedostatky. V současné době však na pultech obchodů najdeme spíše volnější kousky, které jaksi lichotí a přejí naší postavě. Móda nám asi schvaluje pár kil navíc, která jsme během zimy nabrali. Dominantou aktuální kolekce jsou hlavně svetry. Jedná se o velice pohodlný kousek, kterého je třeba mít dostatek. Jenže v současné době ho máme koupit v jaké barvě a v jakém střihu? Vždyť na pultech obchodů je tolik barev i různých střihů!

Jestliže nevíte, jaký svetr si koupit, přinášíme vám tipy a rady, které vám přijdou při nakupování vhod. Pojďme si díky radám říct, jaké svetry jsou nyní vážně stylové a v jakém střihu si svetry máme koupit, abychom udělali dojem na každého kolemjdoucího.

V jaké barvě si mám svetr koupit?

Zimní kolekce v minulosti bývaly hlavně o neutrálních barvách, které nebyly nijak výrazné. V současné době jedinou méně výraznou barvou, kterou v kolekcích najdete, je šedá. Šedý svetr je skutečně vkusný, není nijak divoký, lehce se zkombinuje naprosto se vším. Jestliže ale chcete vyniknout, dejte šanci jiným barvám svetrů, které jsou taky in.

Těmi barvami jsou výrazné tóny, tedy královsky modrá, pestře červená nebo hořčicově žlutá.

V jakém střihu si mám svetr koupit?

Co se týče střihů, dejte přednost volným svetrům. Dnes je populární nosit zejména volné kousky oblečení, které zakryjí naše nedokonalosti. Nebojte se koupit si o velikost větší svetr nebo mikinu, to se právě nosí.

Špatný krok neuděláte ani tehdy, kdy si koupíte svetr s výstřihem do V. Samozřejmě i tento svetr by měl být volnější.

Stejně volný by měl být i svetr, který má volné rukávy – tedy takzvané rozšířené až zvonové rukávy. I tato podoba svetru by vám v šatníku neměla chybět.