Střihy sukní

Střihy sukní, které nevyjdou z módy

Na teplé počasí se těšily všechny ženy, protože konečně mohou obléknout tak milované sukně, které jim odhalí jejich krásné nohy. Otázkou ale je, jaké sukně letos budou stylové. Přece jenom móda zasahuje i do sukní, naštěstí ne tak moc, jako do jiných kousků oblečení. I mezi kvantem nových střihů či vzorů se najdou tři střihy, které nikdy z módy nevyjdou. Pokud si koupíte sukně v níže uvedených střizích, vždy budete stylová a šik.

Každá žena ví, že v obchodech najdeme mnoho zajímavých sukní, jež jsou různě barevné. Jenže některá sukně zeštíhluje, jiná nám přidává kila nahoru. Existují však tři střihy, na které by se ženy měly zaměřit. Nejen, že všechny lichotí postavě, ale navíc jsou to i stylové sukně, které nevyjdou z módy, jako to bylo s maxi sukněmi nebo s krátkými úzkými sukýnkami.

Už máte doma rozšířenou sukni?

Rozšířené sukně se staly hitem posledních let. Jsou nejen vkusné, ale taky velice elegantní, navíc se hodí na mnohé události. Jsou většinou do pasu, od něhož se rozšiřují. Sahají většinou ke kolenům, ale můžete se setkat i s delšími sukněmi, které taky stojí za koupit.

Nikdy si nekupujte rozšiřující se sukně, které jsou délkově jen do poloviny stehen. Takový střih nikdy nebyl a nebude moderní.

Elegantní pouzdrové sukně nezestárnou

Mezi nadčasové klasiky patří i elegantní pouzdrové sukně, které se dnes prodávají v mnoha zajímavých barvách. Je nutné zmínit, že pouzdrové sukně si zamilují především ženy, jež milují podpatky, protože to je jediná obuv, která k sukni patří a pasuje.

Zavazovací sukně

Zavazovací sukně jsou hitem poslední sezony. Staly se však tak oblíbené a populární, že je můžeme zařadit na seznam nadčasových kousků. Většinou jsou sukně delší, zhruba ke kolenům, a sahají až do pasu, kde je pásek ve stejné barvě, který se zavazuje dle libosti. Podobný střih mají i dnes velice populární společenské kalhoty cigaretového tvaru.