Zeštíhlující oblečení

Co nosit a co nenosit, abychom vypadali štíhlejší?

Do léta je ještě hodně času, proto je pochopitelné, že většina žen má ještě kila navíc, která nabrala během vánočních svátků. Sice se už usilovně pracuje na tom, aby kila byla dole, ale než se dosáhne té vysněné postavy, je třeba nosit takové oblečení, které nás bude zeštíhlovat. Taky je třeba se vyhnout takovému oblečení, které nám bude naopak zdůrazňovat naše nedokonalosti, na které rozhodně nejsme pyšni. Co tedy nosit a nenosit, abychom vypadali štíhlejší, i když štíhlí zatím ještě nejsme?

Pokud sledujete aktuální módní trendy, dalo by se říct, že nám móda doslova přeje. Do módy se totiž dostaly takové kousky, které nám naši postavu opticky zeštíhlují, což ocení každá žena, která chce skrýt své nedokonalosti.

Jestliže však módní svět nesledujete, oceníte pár rad či tipů, které vám řeknou, co byste měli nosit či naopak neměli. Nechte se proto inspirovat!

Čemu se musíme vyhnout?

Vyhnout bychom se měli rozhodně upnutým věcem. Mnoho žen miluje krásné, upnuté šaty, které jsou délkově sotva pod zadek. Toto oblečení je doslova zakázáno. Raději sáhněte po něčem volnějším, co vám boky či pneumatiky na břiše schová. Upnuté věci si dovolte nosit až tehdy, kdy budete se svou postavou spokojeni.

Kromě upnutých věcí nedoporučujeme nosit ani bokové džíny. Noste raději džíny  s vyšší pasem, které vaše širší boky zcelí se zbytkem těla. Bokové džíny nehezké boky jenom zvýrazní, o což nestojíte.

Co doporučujeme nosit?

Pokud chcete zamaskovat nedokonalosti vašeho těla, vyplatí se nosit zejména šaty krabicového střihu. Právě takové šaty jsou totiž doslova geniální a jsou navíc stylové. Jsou totiž hezky volné, délkově sahají až ke kolenům a hlavně nejsou nikde upnuté. Lichotí tedy vaší postavě. Jestliže ale máte delší šaty a obecně jste malého vzrůstu, doporučujeme nazout boty s podpatkem, tedy nejlépe kozačky s podpatkem nebo lodičky.

Kromě toho doporučujeme nosit volnější lacláče, které skryjí nedokonalé bříško a boky, či volná trička nebo mikiny, které zamaskují opět nedokonalé bříško.