Kam na Velikonoce

Kam se vydat během Velikonoc?

Euro víkendy jsou čím dál oblíbenější. Jestliže si netroufáte cestovat sami na vlastní pěst, ať už z důvodu takového, že třeba nejste zdatní v anglickém jazyce, nebo z toho důvodu, že se zkrátka necítíte sami v cizí zemi, možná byste si měli vybrat ze zájezdů, které nabízejí cestovní agentury přes různé slevové portály. Právě takové zájezdy jsou vhodné pro kohokoliv, dominují hlavně svým vlastním průvodcem, který vás provede vším zajímavým. Ať už však dáváte přednost zájezdům, které pořádají cestovní agentury, nebo raději cestujete na vlastní pěst, možná byste ocenili pár tipů, kam se vydat na takový euro víkend během velikonočních svátků.

Velikonoce jsou přece jenom svátky, které ne každý má v lásce. V současné době jsou Velikonoce dokonce takovými svátky, kterým se chce každý vyhnout. Proto se právě během velikonočního víkendu odjíždí vstříc nějakému zahraničnímu dobrodružství! Kam se tedy letos vydáte vy? My doporučujeme následující destinace.

Amsterdam

Amsterdam je během jara nejkrásnější. Jestliže chcete vidět rozkvetlá pole, jestliže chcete vidět miliony tulipánů či jiných květin po kupě, měli byste se vydat právě sem. Během Velikonoc se sem vydávají turisté z celého světa, proto je třeba počítat s větším množstvím lidí.

Benátky

Benátky se řadí k těm místům, která je třeba navštívit co nejdříve, a to z jednoho prostého důvodu – do několika let se totiž potopí, proto si je prohlédněte dříve, než naprosto zmizí ze všech map. Do Benátek se jezdí během Velikonoc asi nejvíce. Vypukávají zde mnohé festivaly, které jsou doslova zážitkem! Sjíždí se sem národnosti z celé zeměkoule, proto i vy buďte mezi těmito návštěvníky.

Paříž

Na Velikonoce na to nejromantičtější místo světa? A proč by ne? Paříž je během Velikonoc skutečně hojně navštěvovaná, ale to by vás nemělo odradit. Zde se s turisty setkáte celoročně, vždyť se zde skrývají ty nejkrásnější památky světa.