Jarní boty

Jarní boty opět na scéně! S jakými zaujmete?

Kozačky už opět můžeme schovat do svých botníků. Letos jsme je skoro ani nepotřebovali. Na scénu se opět vrací trochu jednodušší obuv, kterou tak milujeme! Vrací se na scénu hlavně tenisky, které chyběly hlavně teenagerům, pro něž byly kozačky doslova noční můrou. Kromě kozaček se na scénu vrací i jiné boty, které stojí za to mít v botníku.

Boty jsou základem každého outfitu. Neměli bychom vlastnit jen dvoje či troje boty, protože díky tomu nebudeme moct vytvořit mnoho looků. Navíc jarní kolekce přinese mnohem více, než jen troje boty. Které letos stojí za hřích?

Gumáky

Kupodivu jsou stále populární gumáky. Gumáky jsou skutečně skvělá obuv, která se hodí zejména do deště. Ženy se však nebojí nosit gumáky i na nákup, když svítí sluníčko. Proč by se taky měly bát? V dnešní době koupíte gumáky v mnoha barevných kombinacích a v mnoha zajímavých podobách s mnoha zajímavými aplikacemi. Chce to jenom mít trochu fantazie a chce to mít chuť je kombinovat.

Tenisky

Jak jsme již zmínili, na scénu se dostávají tenisky, což je oblíbená obuv, kterou miluje kdekdo. V dnešní době si můžete koupit tenisky mnoha značek a lze je kombinovat i s elegantním, nikoliv je s ležérním stylem. Nejvíce se hodí tenisky ke kabátu, ale i k šatům. Špatně neuděláte ani tehdy, kdy si tenisky vezmete ke společenským kalhotám a k saku.

Slip-ony

Až se trochu víc oteplí, přijdou na scénu i oblíbené slip-ony. Jedná se vlastně o jisté cvičky, které jsou pevnější než klasické cvičky baletek. Nejlepší volbou jsou slip-ony s nášivkami. Černé slip-ony jsou klasikou, barevné jsou výjimečně krásné a stojí za koupi.

Sli-ony kombinujeme hlavně s džíny, ale nebojte se je kombinovat se společenskými kalhotami. K čemu si je letos nenazouvejte, tak k sukním nebo k šatům. Vhodné jsou zejména k batohům, nehodí se ke kabelkám do ruky.