Pestré barvy

Buďte vidět. Inspirujte se výraznými barvami stylových Newyorčanek

Konec února je typický pro Newyorský týden módy, který si nenechají ujít milovnice módy napříč celým světem. Co je teď velkým hitem?

Ulice New Yorku už zcela ovládlo jaro. Oproti minulému roku byly totiž na mole k vidění modelky ve výrazných, někdy i neonových barvách. Jak tyto výrazné barvy zařadit i do svého šatníku?

Nejjednodušším způsobem je pořídit si jeden, opravdu výrazný módní kousek oblečení, který splní funkci celého outfitu. Pro tento případ jsou ideální například midi šaty nebo dlouhý kabát. Obojí se dá kombinovat s neutrály, ale také s dalšími výraznými barevnými odstíny.

Letošní rok se nemusíte řídit ani nepsanými pravidly kombinování barev z opačné strany barevného spektra. Pokud se však nechcete pouštět do divokých kombinací, zkuste pro začátek svůj šatník oživit například výraznou kabelkou. Ta se bude skvěle vyjímat v kombinaci s džínami a bílým tričkem nebo s klasickými cigaretovými kalhotami v černém odstínu a bílou košilí.

Hlavně barevně

Módním trendem jsou také barevné vesty, které na jaře přehodíte přes tričko s dlouhým rukávem nebo košili. V létě ji pak můžete obléknout rovnou na holé tělo. Zvolte například sytě zelenou barvu, která krásně rozzáří váš obličej.