Módní šaty

Ani v zimě se nemusíte vzdát šatů. Hitem jsou svetrové i úpletové modely

Venku vládne třeskutá zima a jaro je stále v nedohlednu. To ale neznamená, že byste se měla přestat žensky oblékat. Šatů se nemusíte vzdávat ani přes zimu, právě naopak. Někdy je to dokonce pohodlnější, protože v zateplených punčochách vám nebude taková zima jako v chladivých džínách. 

A jaké šaty jsou teď vlastně v kurzu? Vzhledem k tomu, že aktuálně frčí výrazná obuv na platformě, zvolte delší model s rozšířenou sukní, který se k těmto botám skvěle hodí. Bát se nemusíte ani geometrických či zvířecích vzorů.

Pro volnočasové aktivity sáhněte po úpletových šatech. Najdete všemožné druhy od těch s nejrůznějšími odlesky až po ryze zimní šaty s norským vzorem. Také svetrové šaty jsou letos ve velké oblibě. Nezapomeňte si proto jedny pořídit. Nebojte se ani těch prodloužených, které sahají až ke kotníkům.

Nezapomínejte ani na nadčasové modely se siluetou do áčka. Ty totiž v kombinaci se správně zvoleným výstřihem a vhodnou délkou rukávu sednou každému typu postavy. Vždy však dávejte pozor na to, aby sahaly minimálně ke kolenům.

Pokud si potrpíte spíše na jednoduché kousky bez vzorů a nejrůznějšího zdobení, pořiďte si šaty v krémovém či béžovém odstínu. Přírodní barvy totiž z módy nikdy nevyjdou a ve vašem šatníku se tak určitě neztratí.