Plavkové trendy 2018

Volánky a retro, tak takové budou letošní plavkové trendy

Toužíte letos v létě vyniknout, ale bohužel se v módním světě neorientujete? V tom případě si nechte poradit právě od nás. Víme, co se letos v létě bude nosit a s čím stoprocentně okouzlíte jak na štěrku, tak i na koupališti. Zaměříme se nyní na plavkové trendy, protože to je aktuální téma, které řeší nejedna žena a nejeden muž. Zatímco u mužů zůstaly plavkové trendy poměrně stejné, tedy nejlepší je, když zvolí volné krátké šortky, u žen jsme se opět dočkali pořádných změn, které se pěkně promítnou do stavu naší peněženky.

O letošních plavkových trendech se povídá už pěkných pár měsíců. Lidé se na současnou sezonu mohli připravit poměrně brzy, protože se skutečně o trendech vědělo už v zimě letošního roku. Dokonce se setkáte s takovými články na internetu, které povídají o trendech příštího roku, ale to je ještě předčasné, když zatím pořádně nezapočala ta aktuální sezona. Zaměřme se tedy na letošní rok a na to, s jakými plavkami na koupalištích nebo u jezera stoprocentně zaujmete.

Volánky si jistě zamilujete

Není nad elegantní a nevinné volánky. Některé ženy je nemají rády, jiné na ně nedají dopustit. Pokud patříte k ženám, které je milují, nutně potřebujete mít právě plavky s volánky. Nejlépe uděláte, pokud si plavky koupíte jednodílné, tedy pokud budou mít volánky plavky u prsou. Nešlápnete vedle ani s dvoudílnými plavkami, které mají krajky jak u vrchního, tak u spodního dílu.

Co se týče barev, většina žen je zvyklá si kupovat barevné plavky, ale letos nejlépe uděláte, pokud sáhnete po volánkových černých plavkách.

Když nemusíte volánky

Pokud volánky nemusíte, pokud nejsou zrovna oblíbencem, doporučujeme sáhnout po retro plavkách, které znáte ze seriálu „Pobřežní hlídka“. Přesně takové totiž budou letos frčet. Máme na mysli plavky jednodílné, jež mají naprosto jednoduchý, zcela základní střih. Doporučujeme si je pořídit různě barevné, například v oranžové barvě.