Mašle jsou v módě

Mašličky, mašličky, mašličky! Už doma máte oblečení s mašlí?

V současné době se velice dbá na to, co nosíme. Lidé si dělají o všech názory jenom díky vzhledu. I když nám jsou  názory ostatních ukradené, přesto bychom neměli nosit to, co se nehodí, tedy montérky do divadel, tenisky na muzikál, tepláky do školy. Móda nám navíc každou sezonu přináší skutečně krásné kousky, které si zamiluje určitě každý. V současné době třeba letí mašličky.

Mašličky jsou něco, co nenosí naprosto každý. Není to styl každého, někteří se kousků oblečení s tímto doplňkem jednoduše bojí, někdo neumí mašličky kombinovat. Pojďme si říct, jaké kousky oblečení s mašličkou bychom neměli postrádat, jak je nosit a jak je kombinovat.

• Halenky/šaty s mašličkou pod límečkem

Dnes jsou velice populární halenky, které mají mašličku přímo pod límečkem. Je to skutečně krásný kousek, který lehce zkombinujeme například s cigaretovými kalhotami a lodičkami. Pokud se necítíte na lodičky, sáhněte po vkusných chelsea botách a jednobarevných džínách.

Mašličku těsně pod límečkem mají i šaty, které se kombinují většinou se silonkami nebo punčocháči. I tyto šaty je třeba mít v šatníku, jsou velice elegantní a hodí se například na oslavy narozenin našich blízkých nebo třeba na muzikál či do divadla.

• Kalhoty/sukně se zavazováním

Stejně tak je velice stylová sukně, kterou si v pase zavážete. Není to klasická zavinovací sukně, tato sukně je klasicky na gumu a v pase si ji zavážete. I zde je mašlička vkusným doplňkem. Takovou sukni můžete kombinovat s čímkoliv – povolena je elegantní obuv, ale i obyčejné tenisky. Můžete k ní nosit obyčejné tričko, ale i vkusnou halenku. Nebojte se ani džínové bundy nebo punčocháčů – je to čistě na vás.

Co se týče kalhot, které jsou taky v pase na zavazování, ty si kupujte jedině v cigaretové podobě, aby vám prodloužily nohy. K těmto kalhotám ale volte jenom lodičky, protože nižší obuv by vám nohy mohla opticky zkrátit.