Kdy nejezdit do brna

V jaký čas se nehodí jezdit do Brna?

Mnoho z nás se během svého života odstěhuje. Nejčastěji se stěhujeme z Moravy do hlavního města, kde je pro nás více příležitostí. Kromě toho se taky velice často potřebujeme dostat právě z Prahy například o Brna. Je to sice štreka, ale díky dálnici to není až tak hrozná cesta. Bohužel v současné době probíhá na této dálnici mnoho oprav, které nám mohou cestu poměrně prodloužit. Díky opravám se musí počítat s mírným zdržením, ovšem pokud jedete v určité časy a v určité dny, budete muset počítat i s několikahodinovým zpožděním. Jakým dnům a časům je třeba se vyvarovat?

Do Brna z Prahy či z Brna do Prahy – to je častá trasa mnoha z nás. Většina lidí dokonce volí cestování vlakem, protože vlak většinou nemá takové zpoždění, jaké můžeme mít při cestě autem. Naštěstí jsme už zjistili, které dny jsou pro tuto cestu nevhodné a během kterých se vyhneme zpoždění.

Kdy se nehodí jezdit do Brna?

Podle průzkumů a analýz jsme zjistili, že pro cestování do Brna se nehodí hlavně páteční podvečer, kdy všichni opouštějí svá zaměstnání. Většinou se všichni totiž ženou na víkend do svého rodného města a chtějí přijet co nejdříve, proto vyjedou hned, jak si v práci „odpíchnou“. Jenže to je ta největší chyba, kterou může člověk, který spěchá domů, udělat. Konkrétně v pátek v podvečer se vám cesta může prodloužit až o čtyřicet minut.

S prodloužením cesty musíte počítat i v pondělí brzy ráno, kdy se mnoho lidí chce dostat například do práce. Stejně tak se nehodí vyjet do Brna v neděli kolem šesté hodiny večerní.

Kdy se nehodí jezdit z Brna?

Pojďme se však nyní podívat na zpáteční cestu. Z Brna například o Prahy se nehodí jezdit brzy ráno, a to v pondělí nebo v úterý kolem šesté hodiny ranní. I v tomto případě musíte počítat se zpožděním zhruba jedna hodina (záleží na počtu oprav, které se na dálnici konají). Lidé totiž jedou z domova do své práce.