Kam na víkend s kamarádkami?

Kam na víkend s kamarádkami?

Kdy jindy se vydávat na výlety než právě v létě, kdy jsou dny dlouhé, sluníčko svítí a lze být téměř pořád venku? Chystáte se na víkend s kamarádkami, ale ještě nevíte kam? Poradíme vám ideální místa pro skvělé letní výlety, kde si pořádně popovídáte, ale zároveň si užijete krásy Česka.

Morava a její levandulové moře

Jižní Morava je stále oblíbenějším místem pro víkendové výlety, a to nejen pro svou krajinu, ale samozřejmě i víno. Novým lákadlem jsou také levandulové farmy, které v poslední době na Moravě vyrostly jako houby po dešti. Na levandulových farmách si užijete jedinečný voňavý zážitek, pořídíte úžasné fotky a jistě nakoupíte spoustu levandulových produktů domů. Můžete zde také ochutnat různé pokrmy či nápoje ozvláštněné právě touto aromatickou květinou.

Přečtěte si také: JAK PŘEŽÍT HORKO STYLOVĚ?

Dejte si do těla na horách

Pokud jste s kamarádkami spíše akčnější typy a láká vás víkend strávený ve sportovním duchu, určitě neohrnete nos nad nějakou túrou. Česko nabízí spoustu krás a pohoří, takže ve svém okolí jistě najdete nějakou víkendovou trasu. Je jen na vás, zda přespíte v některé horské chatě, ve stanu nebo pod širákem. Jisté ale je, že budete mít s kamarádkami dostatek prostoru pro povídání a vybudujete si skvělé a jedinečné zážitky.

Víkend na festivalech

V létě se to jen hemží nejrůznějšími koncerty a festivaly, a to nejen hudebními, ale i gastro nebo filmovými. Festivaly jsou skvělou příležitostí pro společně strávený víkend, na kterém se rozhodně nebudete nudit.

Přečtěte si také: USNADNĚTE SI CESTU ZA SVÝMI SNY.