trendy v líčení

Jaké budou trendy v jarním líčení?

Jaro je období rozkvetlých stromů a přicházejícího sluníčka, a to se odráží i v líčení. V tomto ročním období se můžeme těšit na svěží a jasné barvy, které nám dodají energii a radost. Pokud hledáte inspiraci pro své jarní líčení, zde je několik tipů na trendy, které se týkají nejen barvy rtěnky, ale i stínů.

Barvou roku je letos Viva Magenta, která se vám sice nemusí líbit, ale uznejme, že z jara tenhle odstín přímo křičí. Nebojte se jí a využijte tuto svěží barvu ke svému prospěchu a oživení make-upu.

Stíny do barvy roku

Jarní stíny jsou o svěžesti a jasu. Pastelové odstíny jsou stále populární, ale letos se můžeme těšit i na sytější barvy. Růžová, fialová a modrá jsou barvy, které se budou nosit. Pokud chcete být ještě odvážnější, zkuste neonové barvy, jako je žlutá nebo zelená. Tyto barvy jsou skvělé pro vytvoření výrazného a zábavného vzhledu.

Přečtěte si také: Jak často perete oblečení?

Trendy rtěnky

Jarní rtěnky jsou o svěžesti a přirozenosti. Růžové a oranžové odstíny jsou stále populární, ale letos se můžeme těšit i na nové barvy. Korálová a broskvová jsou barvy, které se budou nosit. Tyto barvy jsou skvělé pro vytvoření přirozeného a svěžího vzhledu. Pokud chcete být odvážnější, zkuste matnou rtěnku v sytějších barvách, jako je tmavě růžová nebo fialová.

Celkově platí, že jarní líčení by mělo být lehké a svěží. Zkuste použít jemné a lehké textury, které se snadno nanášejí a rozjasní vaši pleť. S jarním líčením se můžete bavit a experimentovat s novými barvami a styly. Buďte kreativní a nebojte se vyzkoušet nové věci!