investice

Investice je to nejlepší, co teď můžete udělat

Slovo krize můžeme slyšet na každém rohu, přirozeně to v nás vyvolává myšlenky na to kde nejvíce ušetřit a jak vydělat více peněz. S rostoucí inflací se ale nevyplatí schovávat si doma peníze pod polštář, protože za měsíc už bude jejich hodnota nižší. Správným řešením je v této době investice! Jak ale správně investovat, aby se vám to opravdu vyplatilo?

Rozdělujte příjmy

V první řadě zkuste rozdělit menší částky peněz a investovat je do různých věcí. Vsazení pouze na jednu kartu by se vám nemuselo vyplatit. V případě rozdělení větší částky se vyhnete riziku její celkové ztráty.

Využijte propad trhu

Ačkoliv propad trhu může v mnoha lidech vyvolat spíše pocity paniky, důležité je zachovat klid. Pád nutně znamená, že zanedlouho přijde i růst. Využijte propad k nakupování dalších investic, které se vám následně při růstu zhodnotí. Pokud snad přijdete o nějaký zisk při propadu, určitě se vám zase v blízké době vrátí.

Investujte do jistoty

Co je jistota? Jen tak nějaký produkt nebo služba to nebude. Investujte do podnikání, které je zákonem dané pro všechny firmy a podnikatele. Nevíte, o čem je řeč? Bezpečnost práce a požární ochrana jsou povinné oblasti pro všechny firmy i OSVČ. Můžete využít podnikání s Extéria Market, které má svou vlastní franšízovou síť. Taková franšíza vám může v budoucnu několikanásobně zhodnotit vaše vložené finance.

Zaujala vás možnost investice? Máte ambice na to, s námi podnikat? Neváhejte kontaktovat country managera společnosti Ing. Beatu Annu Filipí na tel. čísle +420 602 232 532.