trenčkoty

Co by ve vašem šatníku na jaře nemělo chybět? Trenčkoty, ale i barevné novinky!

Jaro už jde cítit ve vzduchu, a tak pro vás máme několik tipů na kousky, které vám nesmí chybět ve skříni. Koukneme se na klasické trenčkoty, ale i barevné šaty.

Konečně se po dlouhé zimě zbavíte dlouhých péřových bund a vyměníte je za něco lehčího a stylovějšího. A co bude hitem tohoto jara? Jako každý rok se v módě prolíná několik rovin, od těch elegantních a klasických, až po novinky, hru s barvami i materiálem.

Trenčkoty

Klasický trenčkot je základ šatníku, opravdu! Hodí se totiž úplně ke všemu a na jakoukoliv příležitost, ať už je to pouhá procházka se psem nebo oběd s přítelem. Pokud se vás obyčejná varianta v hnědé barvě nudí, vyzkoušejte menší ozvláštnění. Trenčkoty totiž budou hitem v různých barevných kombinacích, ale i střihu. V obchodech už teď najdete cropped variantu nebo kabátky v modré a růžové barvě.

Mohlo by vás zajímat: Jak si doma udržet pořádek?

Kalhoty s nízkým pasem

Móda z minulých let se vlastně pořád dokola vrací a letos padl comeback na kalhoty s nízkým pasem. Ty jsou ještě doplněny širšími nohavicemi, které mohou být i do zvonu. Pokud na nich navíc budete mít kapsy, budete módní ikonou.

Přečtěte si také: Šperky inspirované přírodou budou hitem!

Šaty dlouhé a nejdelší

Návrháři pomalu upouští od krátkých minišatiček a hledají inspiraci v dlouhých, minimalistických šatech. Ty působí jednoduše, ale většinou se pyšní některou ze zářivých barev. Barvou roku je tentokrát magenta, ale trendy bude i limetková.